Menu
Your Cart

20% ' ye Varan İndrimler Kampanyalara Git

Afra Solar Enerji - Güneş Enerjisi Sistemleri

Afra Solar Enerji - Güneş Enerjisi Sistemleri

Firmamız 2010 yılından beri Türkiye’de özellikle Güneş Enerjisi Sistemleri konusunda önemli yatırımlar yaparak birçok kuruma başarılı şekilde Güneş Santrali kurulumu gerçekleştirmektedir. Bu amaçla her gün yeni teknolojileri takip ederek kendimizi geliştirmekte ve başta Güneş Enerjisi Sistemleri olmak üzere temiz enerji kaynaklarının tanıtılması, ülkemizin kurulu güneş santrali kapasitesinin hızla arttırılması ve tabana yayılması için tüm gücüyle çalışmaktadır. Şu ana kadar çeşitli devlet kurumlarına toplamda 25 Mw kapasitede güneş santrali kurmuş ve Orman Bakanlığı 'nın “Gözetleme Kulelerinin” ihtiyacı olan “SEYYAR ENERJİ” römorklarını üreterek çok Güneş Enerjisi Sistemleri alanında önemli bir açığını kapatmış bulunuyoruz. Bu sayede, büyük özveri ile bu gözetleme kulelerinde çalışan personelin de acil elektrik ihtiyaçlarını karşılamış olma bizlere gurur vermektedir.


Sitemizin Amacı:

Firmamız, son zamanlarda özellikle Güneş Enerjisi Sistemleri konusundaki önemli teşviklerin artması sayesinde, güneş enerjisinin tabana daha hızlı yayılmasını sağlamak amacıyla bir satış sitesi kurarak faaliyete geçirmiştir. “Solar Merkezi” adı altında çalışmaya başlayan bu site sadece satış yapmak amacıyla değil, sahada elde etmiş olduğu geniş tecrübesini son kullanıcı ile de paylaşabilmek amacıyla kurulmuştur. Bunun için herhangi bir danışma ücreti almadan tüm kullanıcılara hizmet etmek birinci önceliğimizdir. Ayrıca “Son kullanıcının” bazı hesaplamaları yapabilmesi için sitemize bir “Enerji / Panel Hesaplayıcısı” koymuş ve her kullanıcının kendi Güneş Enerjisi Sistemleri ile enerji ve panel hesabını öğrenebilmesi için bu bölümü tamamen serbest çalışacak şekilde tasarlamıştır. Gerek gördüğünüz her durumda bu “Panel Hesaplayıcıyı” kullanarak sizin için gerekli enerji hesaplarını yapabilir ve hemen anında neticenizi öğrenebilirsiniz.


Saygılarımızla,

Afra Solar Enerji

Çerez Bildirimi
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.