Menu
Your Cart

20% ' ye Varan İndrimler Kampanyalara Git

80 Watt Polikristal Güneş Paneli

80 Watt Polikristal Güneş Paneli
80 Watt Polikristal Güneş Paneli
EKSPRES TESLİM
Aynı Gün Stoktan Teslim
Maksimum Voltaj ( Volt )
Vmp20,60
Ağırlık
Kilogram4,65
Kısa Devre Akımı ( Amper )
Isc3,42
Güç ( Watt )
Watt80
Açık Devre Voltajı ( Volt )
Voc24,05
  • Model: 80 Watt Güneş Paneli
  • Ağırlık: 7.00kg
  • Boyutlar: 670.00mm x 780.00mm x 25.00mm
  • SKU: SMR/80W/PN/21074
335,00TL

80 Watt Polikristal Güneş Paneli Teknik Özellikleri ;

Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Panel Geç Isındığı İçin Kendini Serin Tutmasından Dolayı Daha Verimli Elektrik Enerjisi Üretmektedir. Bu Sebepten Sıcak Bölgelerde Mono Güneş Paneli Kullanılması Tavsiye Edilir. Poli Güneş Panelleri İse Soğuk Bölgelerde Daha Verimlidir , Çabuk Isındığı İçin Güneşten Gelen Işınları Hızlı Bir Şekilde Elektrik Enerjisine Çevirmektedir. Güneş Paneli Satın Alırken Bu Bilgi Işında Seçim Yapılması Gerekmektedir.

80 watt güneş paneli küçük bir aydınlatma için güneş enerjisinden elektirk üretimi için yeterli kalır. 80 Watt Polikristal Güneş Panelimiz ölçü olarak küçük olduğu için kolay bir şekilde montaj ve taşınmaya olanak sağlar.

 


Elektriksel Özellikler ;


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Bildirimi
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.