Menu
Your Cart

medaş Elektrik Dağıtım A.Ş. Uyumlu Eclipse Sayaç Modemi

ECLİPSE SAYAÇ MODEMİ
Yeni
medaş Elektrik Dağıtım A.Ş. Uyumlu Eclipse Sayaç Modemi
6.498,07TL
Vergiler Hariç: 5.415,06TL
  • Stock: Stokta Var
  • Marka: Eclipse
  • Model: ECLIPSE-SAYACMODEMİ

ECLİPSE SOLAR SAYAÇ MODEMİ

ECL-BC95G-T6, seri bağlantı noktaları aracılığıyla saha cihazları ve hücresel ağlar üzerinden uzak sunucular veya uygulamalar arasında şeffaf bir iletişim platformu oluşturur.
Kablosuz (OTA) protokolü ile uygulama yazılımı ve bellenim uzaktan güncellenebilir. Güncellemeler, yükseltmeler ve sorun giderme, sahaya gitmeye gerek kalmadan uzaktan yapılabilir.

Yerinde okuma yapmak için donanım yazılımının isteğe bağlı olarak mevcut olduğu akıllı ölçüm, akıllı aydınlatma vb. gibi çeşitli IOT dikeylerini destekler. Merkezi IOT platformunun sorgularını iletmek için şeffaf bir cihaz olarak çalışabilir (çekme modu) ve aynı anda cihazları okumak ve verileri merkezi IOT platformuna iletmek (push modu) için bir saha cihazı olarak çalışır.
Dağıtılmış, Çok Katmanlı, Çok İş parçacıklı Sistem Sunucusu Mimarisi, modüller arasında maksimum gerçek zamanlı etkileşim ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Cihazı donanım ve bellenim çökmelerine karşı koruyan entegre donanım izleme özelliğine sahiptir. Zaman damgası uygulamaları için gerçek zamanlı saat özelliği kullanılabilir. Mühürlenebilir kapak, kurcalamaya karşı korurYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.