Menu
Your Cart

20% ' ye Varan İndrimler Kampanyalara Git

LEXRON ENERJİ

Solar Panel Güneş Paneli Üretim Fabrikası Olup , Fabrika İzmir de Bulunmaktadır.
10 Watt Polikristal Güneş Paneli 10 Watt Polikristal Güneş Paneli
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 10 Watt Güneş Paneli
10 watt güneş paneli ile yapabilecekleriniz sizin de bildiğiniz gibi çok sınırlıdır.Lakin bu paneli almak istemek zaten fiziki olarak işe yaramasında ziyade , güneş paneli nedir, güneş enerjisi nedir gibi soruların cevabını bulmak içindir.İşte tamda bunun için 10w güneş paneli alınır, test edilir, ö..
245,00TL
200 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ 200 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 200 Watt Mono Güneş Paneli
Elektriksel Özellikler Güç                                             ..
1.800,00TL
25 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 25 Watt Mono Panel
Elektriksel Özellikler Güç                                             ..
499,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 40 Watt Polikristal Güneş Paneli
40 Watt Polykristal Güneş Paneli - 40-watt-panel - POLYKRİSTAL PANELMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşle..
675,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 45 Watt Güneş Paneli
45 Watt Monokristal Güneş PaneliMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Pa..
635,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 60 WATT POLYKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
60 Watt Polykristal Güneş Paneli Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokris..
950,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 80 Watt Güneş Paneli
80 Watt Polikristal Güneş Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölg..
1.240,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 95 Watt Güneş Paneli
95 Watt Monokristal Güneş PaneliMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Pa..
820,00TL
400 Watt Monokristal Güneş Paneli
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 400 WATT GÜNEŞ PANELİ
 400 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde..
3.250,00TL
280 Watt Polikristal Güneş Paneli 280 Watt Polikristal Güneş Paneli
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 280W GÜNEŞ PANELİ
 280 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ; Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Gü..
1.650,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Çerez Bildirimi
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.