Menu
Your Cart

20% ' ye Varan İndrimler Kampanyalara Git

150 AMPER JEL AKÜ

150 AMPER JEL AKÜ
Yeni
150 AMPER JEL AKÜ
EKSPRES TESLİM
Aynı Gün Stoktan Teslim
Akım
Amper150
Ayarlanabilir Voltaj Aralığı
Volt12
Ağırlık
Kilogram45
  • Model: 150AH-NOVA
  • SKU: SMR/150AH/AKU/21015
2.100,00TL

150 Amper Jel Akü Özellikleri

Jel aküler yüksek performanslı ve uzun ömürlüdür. Jel akü (jel hücre olarak da bilinir) jelleştirilmiş elektrolitik VRLA aküdür. Sülfürik asit silis buharı ile karıştırılarak, katı jel biçimli hareketsiz hale getirilir. Jel akülerin de sulu kurşun asit aküler gibi dik durma zorunluluğu yoktur. Jel aküler elektrolit buharlaşması, dökülmesi ve paslanma problemleri akülerin ortak problemleri azaltılmıştır. Yüksek sıcaklara, sarsıntı ve darbeye jel aküler sulu akülere kıyasla daha yüksek direnç göstermektedir.

150 Amper Jel Akü Kullanım Alanları

·         Karavanlar

·         Tekneler

·         Golf Araçları

·         Tekerlekli Sandalyeler

·         Mobil Dükkanlar

·         Bağ – Bahçe Sistemleri

·         Off Grid Sistemler


Ürün Detayları


Nova 12V 150Ah Jel Akü


Doğaya Zarar Vermez Şekilde Tasarlanmıştır.


Jel aküler geri dönüşüme uygun bir yapıya sahip olduğu için ekolojik dengeyi bozmayan ve kirlenmeye neden olmayacaktır.


Çevre dostu jel akü kullanıldıktan sonra kolaylıkla geri dönüşüm ile ülke bütçesine katkı sağlamaktadır.Değişken Isıya Dayanıklı Bir Yapıya Sahiptir.


150 Amper Jel akü değişik ortamlarda ve değişik sıcaklıklarda sorunsuz bir şekilde ve performans kaybı yaşamadan çalışmaktadır. Jel Aküler derin voltaj döngüsüne sahiptir.Geniş Kullanım Alanına Sahiptir.


Birçok yerde kullanıma uygun olan jel aküyü yenilenebilir enerji sistemleri, solar fotovoltaik sistemler, park bahçe aydınlatmaları, rüzgar türbinleri, engelli araçları, mobil işletmeler, alarm güvenlik sistemleri, trafo merkezleri, telekomünikasyon sistemleri, UPS güç kaynakları, karavanlar, golf arabaları, deniz üstü araçlar, deniz altı araçlar, elektrikli bisikletler ve yer temizleme makineleri gibi farklı yerlerde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.Uzun Ömürlü Kullanıma Sahiptir.


Titreşime, sallantıya ve darbelere karşı diğer sulu ve kuru akülere göre çok daha dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemesi ile uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır. Solar Jel Aküler bu yapısı sayesinde taşıma sırasında kolay kolay bir sorun meydana getirmezler. Solar sistemlerde kullanım şartlarına bağlı olarak 3 yıldan 10 yıla kadar kullanım imkânı sunmaktadır.Minimum Gaz Çıkışına Sahiptir.


Nano gel içeriğe sahip olan bu akü minimum gaz çıkışı ile güvenli bir şekilde kullanılabilir. Akünün içerisinde bulunan gaz dışarı çıkmayacağı için daha uzun kullanım ömrüne sahip olur. Buna ek olarak su ve asit gibi sıvıları sızdırmaz yapıdadır.Not : Ürün Fiyatlarına Kurulum ve Montaj Dahil Değildir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Çerez Bildirimi
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.