Menu
Your Cart

20% ' ye Varan İndrimler Kampanyalara Git

Monokristal Panel

Monokristal Panel

Monokristal Güneş Paneli Nedir ?

Monokristal Güneş paneli, Güneş panelleri arasındaki en verimli elektrik enerjisi üretebilen güneş panelidir. Monokristal güneş panelleri daha az yer kapladıkları için daha çok tercih edilmektedir. Tercih edilmelerindeki diğer en önemli bir sebebi ise daha az yer kapalaması ve daha çok elektrik enerjisi üretebilmesidir.
Monokristal güneş panellerinin ortalama verimliliği %24 civarındadır. Bu oran diğer piyasadaki güneş panellerinden oldukça iyidir. Ayrıca Monokristal güneş panellerinin kullanım ve elektirik üretim ömrü diğerlerine göre daha uzundur. Kullanacağınız alana göre uzman bir görüş almanız gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
200 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ 200 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 200 Watt Mono Güneş Paneli
Elektriksel Özellikler Güç                                             ..
970,00TL
25 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 25 Watt Mono Panel
Elektriksel Özellikler Güç                                             ..
359,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 45 Watt Güneş Paneli
45 Watt Monokristal Güneş PaneliMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Pa..
335,00TL
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 95 Watt Güneş Paneli
95 Watt Monokristal Güneş PaneliMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Pa..
620,00TL
Marka: Ankara Solar Enerji Model: 100 WATT GÜNEŞ PANELİ
100 Watt Monokristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ; Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak ..
650,00TL
Marka: CW ENERJİ Model: 150 WATT MONOKRİSTAL PANEL
 150 Watt Monokristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ; Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğ..
895,00TL
185 Watt Monokristal Güneş Paneli
Yeni
Marka: Alfa Solar Enerji Model: 185w_Mono
185 Watt Monokristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ; Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlen..
975,00TL
Marka: Alfa Solar Enerji Model: 325 WATT GÜNEŞ PANELİ
Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Panel Geç Isındığı İçin Kendin..
1.500,00TL
Marka: Alfa Solar Enerji Model: 370 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ
     370 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi ..
1.850,00TL
400 Watt Monokristal Güneş Paneli
Yeni
Marka: LEXRON ENERJİ Model: 400 WATT GÜNEŞ PANELİ
 400 WATT MONOKRİSTAL GÜNEŞ PANELİMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde..
1.580,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Çerez Bildirimi
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.