Menu
Your Cart

20% ' ye Varan İndrimler Kampanyalara Git

KARAVAN PAKETLERİ

KARAVAN PAKETLERİ

Her insanın hayatında bir kez bile olsa hayalini kurmuş olduğu bir karavan hayali vardır. Ülkemizde ne kadar güzel tatil şartları da olsa bizim milletimiz macera içinde olmayı her zaman sevmiştir. Yeri geldiğinde bir orman içinde çadır kurup geceyi orda geçirmek gibi farklı eğlence yollarını kendilerine benimsemişlerdir. Gidilen gezilen görülen onlarca muhteşem manzaralarınızı daha da aydınlatmak için karavanlarınızın üzerine kurulan güneş enerji sistemi ile neşenize neşe katmak için buradayız. İhtiyacınıza en uygun Karavan Tipi Güneş Enerji Sistemleri ile artık sorunsuz bir karavan macerasına hazırsınız.

Karavan Tipi Hazır Solar Paket
Yeni
Model: Karavan Tipi Hazır Solar Paket
Karavan Tipi Hazır Solar Paket İle Neler Kullanabiliriz? 24 Saat Mini A++ Buzdolabı4-6 Saat 10 Watt Gücünde 4 Adet Lamba12/24 Volt HidraforSınırsız Cep Telefon Şarjı  Paket İçeriği 1 Adet 200 Watt Monokristal Güneş Paneli 1 Adet 100 Amper Jel Akü1 Adet 600 Watt Tam Sinüs..
5.000,00TL
Karavan Tipi Hazır Solar Paket 2
Yeni
Model: Karavan Tipi Hazır Solar Paket 2
Karavan Tipi Hazır Solar Paket İle Neler Kullanabiliriz? 24 Saat Mini A++ Buzdolabı6-8 Saat 10 Watt Gücünde 4 Adet Lamba12/24 Volt HidraforSınırsız Cep Telefon ŞarjıSınırsız Dizüstü Bilgisayar Şarjı  Paket İçeriği 2 Adet 200 Watt Monokristal Güneş Paneli 2 Adet 100 Amper..
10.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Çerez Bildirimi
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.