Menu
Your Cart

Hakkımızda

1998 yılında bilişim sektöründe faaliyetine başlamış olan firmamız 2012 yılından itibaren güneş ve rüzgâr enerjisi sektöründe de faaliyetine başlamıştır. Ticari hayatındaki bilgi birikim ve tecrübelerini bilişim ve solar sistemlerine dair engin tecrübesini ürünlerine ve işine yansıtan kuruluşumuz, satış ve kurulum projesine kazandırdığı yenilikleri müşterileri ile buluşturmayı başarmıştır. Bu bağlamda Türkiye’nin birçok noktasında satış, kurulum ve servis ağına ulaşan firmamız ürünlerini ve müşterilerini yalnız bırakmamıştır.

Vizyon ve Misyon sahibi bir firmanın sorumluluğu gereği sürekli AR-GE çalışmalarına önem vermiş, bunun sonucu olarak gelişen teknolojiye paralel yeni doğan ihtiyaçlara cevap verebilmek adına elinden geleni fazlasıyla yapmıştır ve yapacaktır. Firmamız sadece kurumsal çalışmaların yanında solarmerkezi.com sayfası ile müşterilerine bireysel işlerinde de çözüm üretmek üzere perakende satışına da önem vermiştir.

Geniş bir kullanım alanına sahip elektriğin Türkiye’de hem bireysel hem de kurumsal bazda üretilmesini sağlamış, güzel ülkemizi ithalata bağımlılıktan kısmen kurtarmış olmak bizim için ayrıca bir gurur vesilesidir. Bu bağlamda elektrik üretimini her geçen gün artıran firmamız bu azim ve yüksek enerjiyle çalışmalarına devam etmekte ve daha yaşanabilir bir dünya için üzerine düşen görevi kararlılıkla yerine getirmektedir.

Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.